لبخندچیست

قطعا شما هم عکاسان لبخند باشگاه عکاسان جوان را با دوربین های حرفه ای دیده اید که در اماکن عمومی و گردشگری در حال عکاسی رایگان از مردم هستند.

آنها از شما عکاسی می کنند و یک حساب کاربری با شماره شما ایجاد می کنند تا شما به صورت رایگان به وب سایت لبخند و برنامه های تلفن همراه دسترسی داشته باشید.

پس از آن می توانید یک نسخه واترمارک شده از عکس های خود را ببینید. اگر عکس‌های خود را دوست دارید، می‌توانید نسخه‌های معتبر و باکیفیت آنها را بدون واترمارک خریداری کنید.

لبخند توسط باشگاه عکاسان جوان راه اندازی شده تا در راستای حمایت و اشتغال زایی عکاسان به عنوان واسطه بین عکاسان و مشتریان عمل می کند.

شما هم اگر دوربینی حرفه‌ای دارید، می‌توانید به لبخند بپیوندید، دستورالعمل‌های مربوط به مکان‌ها را بخوانید و با اجازه مردم در مکان‌های عمومی مانند پارک‌ها و مقاصد گردشگری به صورت رایگان عکس بگیرید و از لبخند درآمد داشته باشید.

اگر عکاس نیستید، می توانید با دادن اجازه به عکاس، مدل عکس های آن ها شوید. و در صورتی که عکس ها مورد پسند بود اقدام به خرید و دانلود آنها کنید.

عکاسان ما در مناطق گردشگری و عمومی و غرفه های عکاسی حضور دارند و شما می توانید از خدمات عکاسی حرفه ای استفاده کنید و آنها را به دوستان و خانواده خود معرفی کنید.

Back to top button