سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی ما در تاریخ ۲۸ مارس ۲۰۲۳ به‌روزرسانی شده است.

لطفاً چند دقیقه از وقت خود را برای آشنایی با شیوه‌های حفظ حریم خصوصی در اختیار ما قرار داده و اگر پرسشی داشتید آن را با ما در میان بگذارید.

باشگاه عکاسان جوان به اطلاعات خصوصی استفاده کنندگان از خدمات سایت احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.
باشگاه عکاسان جوان متعهد می‌شود تا حد امکان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، فناوری مورد نیاز برای امن‌تر و ایمن‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت باشگاه عکاسان جوان، شما از این سیاست رضایت دارید.

خواستۀ نهایی ما ایجاد بهترین تجربه برای همه کاربران‌مان است. چنانچه در مورد رویه‌های ما که در این سیاست حفظ حریم خصوصی به طول خلاصه توضیح داده شده پرسشی دارید، یا اگر در مورد حریم خصوصی یا استفاده از داده‌ها نگرانی خاصی دارید که به طور رضایت‌بخشی از سوی ما برطرف نشده است، لطفا با ما در تماس باشید.

هدف از گردآوری اطلاعات شخصی، ارائه محصولات و/یا خدمات به شما و نیز تضمین این است که از قوانین جاری، مقررات و سایر الزامات قانونی تبعیت می‌کنیم. شما این حق را دارید که تصمیم بگیرید اطلاعات درخواستی ما را ارائه دهید یا خیر؛ اما در بیشتر موارد، چنانچه اطلاعات شخصی خود را ارائه ندهید، ممکن است نتوانیم محصولات یا خدمات خود را به شما عرضه کنیم یا به درخواست‌های شما پاسخ دهیم. ویژگی‌ها و خدماتی که ممکن است نیاز به گردآوری اطلاعات شخصی شما داشته باشند شامل این موارد هستند:

۱.۲ به آگاهی شما می‌رسانیم که در شرایط زیر، ممکن است اطلاعات شخصی‌تان را بدون رضایت شما گردآوری و استفاده کنیم:

اطلاعات شخصی برای دفاع و امنیت ملی حیاتی باشد؛

اطلاعات شخصی برای امنیت عمومی، سلامت عمومی و منافع عمدۀ عمومی حیاتی باشد؛

اطلاعات شخصی با تحقیقات جنایی، پیگردهای حقوقی، محاکمات و اجرای احکام ارتباط داشته باشد؛

اطلاعات شخصی برای حفاظت از حقوق مشروع و مهم (اعم از حق حیات و مالکیت) و منافع صاحب اطلاعات شخصی یا سایر افراد ضروری باشد، ولی دریافت رضایت صاحب اطلاعات دشوار باشد؛

اطلاعات شخصی گردآوری شده بنا به صلاحدید صاحب این اطلاعات در اختیار عموم قرار گرفته باشد؛

اطلاعات شخصی برای امضای قرارداد مورد نیازتان توسط ما ضروری باشد؛

اطلاعات شخصی برای حفظ کارایی ایمن و پایدار خدمات ارائه‌شده ضروری باشد؛

اطلاعات شخصی برای انتشار اخبار حقوقی ضروری باشد؛

اطلاعات شخصی در نتایج آمار یا پژوهش‌های دانشگاهی انجام شده برای منافع عمومی، غیرقابل شناسایی شده باشد.

اطلاعات مشتریان

برخی از داده‌ها ، که بر روی سرور ما ذخیره می‎شود، داده‌هایی است که شما، به طور داوطلبانه و از طریق تکمیل فرم ها ارائه داده اید؛ در حالی که سایر داده‌ها به طور خودکار جمع‌آوری می‌شود. ما هیچ گونه اطلاعاتی که متضمن هویت بازدیدکننده باشد جمع آوری نمی کنیم؛ مگر اینکه شما اطلاعات شخصی خود را مکاتبه کرده باشید(در برخی قسمت‌های مشخص شما می توانید متن، فایل، تصویر، عکس، ویدئو، صوت، آثار موسیقی، آثار نگارشی، اشتراک گذاری متن و دیگر مطالب و محتویات را برای مقاصد خاص ارائه نمایید.)

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده ها ارائه می شود جمع آوری می کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

Back to top button