درباره ما

در سال 1380 وقتی یک جوان 18 ساله بودم به عنوان یک عکاس دغدغه های بسیاری داشتم.

نبود آموزشگاه تخصصی عکاسی و عدم ارتباط بین عکاسی حرفه ای و مبتدی و از همه مهمتر عدم وجود مرجعی برای حمایت از عکاسان باعث شد به فکر تاسیس مجموعه ای برای رفع نیازهای عکاسان و حمایت از عکاسان باشم.

پس از جلسات متعهدد و گفتگو با عکاسان و دوستان در آبان 1380 باشگاه عکاسان جوان تاسیس شد.

در دو سال اول به برنامه ریزی و تحقیق پرداختیم. و در سال 1382 اولین نسخه سایت باشگاه عکاسان جوان رونمایی شد. و اقدام به انتشار اخبار و فراخوان های عکاسی کردیم.

در سال 1394 نسخه جدید سایت به همراه پروفایل کاربری با قابلیت گالری عکس کاربران منتشر شد.

سال 1386 اولین نسخه فتوبلاگ عکاسی منتشر شد تا عکاسان بتوانند عکس های خود را از طریق بلاگ در فضای وب منتشر کنند.

سال 1387 کلاس های آموزشی به لیست خدمات اضافه شد و دوره های عکاسی مقدماتی و کادربندی و ترکیب بندی عکس بطور تخصصی توسط عکاسان حرفه ای تدریس می شد.

سال 1388 اولین شماره نشریه عکاس منتشر شد و انتشار این نشریه تا سال 1392 ادامه داشت.

باشگاه عکاسان جوان در سال 1388 با توسعه پروفایل کاربری به جامعه مجازی عکاسان تبدیل شد و توانست از اقبال خوبی در این زمینه برخوردار شود.

سال 1390 بود که با ارتقای فعالیت ها در جشنواره عکس آلمان مقام نخست را اوردیم و با توسعه جامعه مجازی و فتوبلاگ و راه اندازی گالری توانستیم خدمات بهتری را به عکاسان ارائه دهیم.

با راه اندازی شبکه های اجتماعی تحت موبایل سرویس جامعه مجازی و فتوبلاگ تعطیل و در سال 1394 از لیست خدمات باشگاه عکاسان جوان حذف شدند

در این سال ها با آموزش صدها عکاس و حمایت از هزاران عکاس تلاش کردیم وظیفه خود را در قبال جامعه عکاسی بخوبی ایفا کنیم.

پس از 22 سال تجربه مفید در خدمت به عکاسان تصمیم گرفتیم برای اشتغال عکاسان سامانه لبخند را راه اندازی کنیم تا خدمت نوینی باشد برای عکاسان جهان تا در راستای حمایت و اشتغال زایی عکاسان به عنوان واسطه بین عکاسان و مشتریان عمل کند.

لبخند ثمره 22 سال فعالیت و حمایت از عکاسان است تا بتوانیم دغدغه معیشت عکاسان را رفع کنیم.

Back to top button